101
(0)

Заев ја замајува јавноста со мерцедесот и платата на Груевски а ветуваше одземање на украдени 5 милијарди евра од претходната власт

Марионетската власт на Зоран Заев заглавена во безаконие, корупција и криминал продолжува да ја замајува јавноста со смешните обвиненија ..

115 (фб)
(0)

Единствена Македонија: Заев да каже дали Димитров реакциите кон руското МНР ги прави како министер или како шпион на ЦИА

Единствена Македонија со жалење констатира дека и покрај тоа што најавата на руското МНР дека прашањето за името треба да биде разгледано ..

115 (фб)
(0)

Единствена Македонија до странскиот измеќар Заев: Ајде да се соочиме со народот на предвремени парламентарни избори

Марионетата Зоран Заев со бришење на се што е македонско ја фрли Македонија на колена наспроти референдумската народна воља против бришењ..