1.Фотографија
(0)

(ВИДЕО) „Македонија-Блокира“ од синоќешниот протест: Дојде часот народот да одлучи, или ќе дозволи хунтата да избрише се што е македонско или Македонија ќе победи. Трето нема!

„Македонија-Блокира“ синоќа, сабота, 1 декември 2018 одржа Сенароден македонски протест пред Собранието на Република Македонија по кој се п..